fbpx

MOJE USŁUGI

STRONY WWW

Każdy przedsiębiorca potrzebuje dla swojej firmy profesjonalnej strony internetowej. Zaprojektuję dla Ciebie stronę o najwyższych standardach, która będzie prosta w obsłudze i dostępna na urządzeniach mobilnych, oraz wyróżni się na tle konkurencji.

MARKETING INTERNETOWY

Marketing internetowy stał się kluczowym czynnikiem w osiąganiu sukcesu. Oferuję kompleksową obsługę dla Twojej firmy w zakresie marketingu internetowego. Zastosuje najlepsze techniki, dzięki którym szybciej osiągniesz zamierzone cele finansowe.

ROZWÓJ KONTA NA INSTAGRAMIE

Obecność w social media to podstawa dobrego biznesu. Założę, rozwinę i poprowadzę Twoje konto na instagramie. Dzięki obecności na instagramie zdobędziesz potencjalnych klientów, zyskasz nowych obserwujących i zwiększysz rozpoznawalność firmy.

MARKETING NA FACEBOOKU

Tylko odpowiednio dopracowana kampania reklamowa, skutecznie rozwinie Twoją stronę firmową na facebooku. Pomogę poprowadzić Twój fanpage i przygotować kampanię, aby dotrzeć do większego grona odbiorców, pozyskać nowych fanów, oraz zwiększyć ilość zamówień.

REKLAMA NA YOUTUBE

Rozwiń swoją firmę na Youtube i poznaj możliwości największego na świecie serwisu wideo. Pomogę Ci przygotować plan działania, oraz zrealizuję dla Twojej firmy kampanię reklamową na Youtube, dzięki której zbudujesz własną markę, oraz dotrzesz do nowych klientów.