Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eropol3/domains/celnet.eu/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Kampania reklamowa na facebooku dla sklepu internetowego

facebook.com/jomallery.sklep

Opis kampanii reklamowej

Reklama na facebooku dla firmy Jomallery, zajmującej się sprzedażą kobiecej biżuterii. Właścicielki dopiero rozpoczynały swoją działalność w internecie, dlatego nie skupiały się na promocji samych produków, a potrzebowały jedynie sprawdzonej reklamy, która przyciągnie użytkowników na fanpage. W celu osiągnięcia planu, ukierunkowałem reklamę głównie na zdobycie nowych fanów. Budżet był niewielki, a więc możliwości też dużo mniejsze. dlatego najważniejszym zadaniem było dobranie odpowiedniej grupy odbiorców.

BUDŻET

100zł

DŁUGOŚĆ KAMPANII

12 dni

CEL

Pozyskanie nowych fanów

Wyniki kampanii

Firma pozyskała 300 nowych fanów  

Reklama osiągnęła świetne rezultaty i w krótkim czasie pozyskała 300 nowych fanów. Po zaledwie 12 dniach kampanii, firma Jomallery zwiększyła ilość potencjalnych klientów aż o 50% (z 620 fanów do 935).

Jedyne 31 groszy za nowego użytkownika

Podsumowanie

Początki w biznesie zawsze są trudne, a prowadzenie firmy, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę w serwisach społecznościowych jest naprawdę ciężkie. Na szczęście skutecznie dopasowana kampania reklamowa pomaga rozkręcić fanpage o wiele szybciej. Z tego rozwiązania skorzystał sklep Jomallery, który za niewielkie pieniądze szybko zwiększył ilość polubień. Klientki były zadowolone z realizacji tej kampanii, ponieważ wraz ze zwrostem fanów, urosły również zasięgi postów.

Chcesz pozyskać nowych fanów dla swojej strony firmowej na facebooku?

Skontaktuj się ze mną, a na pewno Ci w tym pomogę!