Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eropol3/domains/celnet.eu/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Kampania rabatowa na facebooku dla sklepu internetowego

facebook.com/studio34detailing

Opis kampanii reklamowej

Kampania marketingowa na facebooku dla firmy studio34, która zajmuje się profesjonalną kosmetyką somochodową.  Reklama dotyczyła promocji kilku nagrań wideo, które od dłuższego czasu widniały na fanpage’u, ale nie generowały wysokich zasięgów, a zwykłe metody promocji nie przynosiły dobrych rezultatów. Właściciel firmy przyszedł do mnie z konkretnymi oczekiwaniami. Filmiki miały dotrzeć do jak największej liczby odpowiednio dobranych odbiorców w promieniu 30km od siedziby firmy. Omówiliśmy szczegóły i przystąpiłem do realizacji zlecenia.

BUDŻET

450zł

DŁUGOŚĆ KAMPANII

52 dni

CEL

Jak największa liczba wyświetleń filmów

Wyniki kampanii

Filmiki zostały wyświetlone przez ponad 18 tysięcy użytkowników

Kampania wygenerowała świetne wyniki, a wszystkie filmy zobaczyło 18,4 tysiąca osób, co dało ponad 92 000% więcej użytkowników z porównianiem do poprzednich miesięcy. Łącznie oglądano filmiki klienta aż  6 tysięcy minut.

Znaczny wzrost odwiedzin fanpage

Oprócz dużej liczby wyświetleń filmów, wzrosła również ilość osób odwiedzających fanpage firmowy. Poprawiły się także zasięgi postów i przybyło  nowych fanów.

Podsumowanie

Zlecenie zakończone dużym sukcesem. Kampania trwała prawie 2 miesiące i osiągnęła znaczny wzrost popularności filmów. Tak dobre wyniki udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu przeze mnie najnowszych metod marketingowych, oraz odpowiedniego remarketingu.

Chcesz zorganizować podobną kampanię dla Twoich filmików na facebooku?

Skontaktuj się ze mną, a skutecznie ją dla Ciebie zrealizuję.