Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eropol3/domains/celnet.eu/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Realizacja strony internetowej

WWW.RESTURACJA.RAFAL.COM.PL

Opis projektu

Projekt zrealizowany dla właścicielki domu przyjęć okolicznościowych „RAFAŁ” w Imielinie. Celem było stworzenie strony firmowej, która będzie ładna, przejrzysta i prosta w nawigacji. Ważnymi kryteriami była również nowoczesność i mobilność.

Strona jest zaprojektowana według najwyższych standardów i najnowocześniejszej technologi. Poza atrakcyjnych wyglądem strony głównej i animacjami, serwis posiada również nowoczesną galerię zdjęć, a także nieszablonowe rozwiązanie integracji z serwisem społecznościowym facebook. Realizując ten projekt skupiłem się również na aspektach marketingowych, aby witryna firmy nie była jedynie wizytówką, ale również wartościowym źródłem pozyskiwania nowych klientów.

Rozwój firmy w internecie i skuteczne dotarcie do klienta to podstawa stabilności finansowej każdego biznesu, dlatego właściciel każdy firmy potrzebuje strony nowoczesnej, szybkiej i przede wszystkim zaprojektowanej pod kątem marketingowym.

Najważniejsze zalety strony internetowej:

  • Nowoczesny i atrakcyjny wygląd
  • Funkcjonalna i przejrzysta
  • Prosta w nawigacji dla klienta
  • Opinie klientów prosto z facebooka
  • Dostosowana do urządzeń mobilnych

Klient

Dom przyjęć okolicznościowych „RAFAŁ” w Imielinie

System

WordPress

Czas realizacji

21dni

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Skontaktuj się ze mną, a na pewno pomogę Ci zrealizować Twój pomysł.